Zatrudnimy kierowcę kat. C+E

Pensja: 10000 brutto Warszawa

Dla naszego klienta firmy recyclingu poszukuję kierowcy. Firma zajmuje się recyclingiem odpadów oraz ich odbiorem i transportem.
Dewiza firmy to: szybkość, uczciwość, legalność i zaangażowanie.
Obowiązki pracownika:
- rozwożenie towaru do określonych punktów.
- dbanie o stan pojazdu.
- prowadzenie dokumentacji związanej z transportem.
Wymagania:
- prawo jazdy kat. C+E
- świadectwo kwalifikacji na przewóz rzeczy
- karta kierowcy
- aktualne badanie psychologiczne i lekarskie
Firma oferuje:
- wynagrodzenie 7000 zł - 10000 zł. (brutto)
- umowę o pracę
- terminowe wypłaty
- przewidywany wymiar godzin pracy (168)
- system pracy poniedziałek - piątek

Praca na ciągniku DAF XF oraz naczepa typu ruchomego.
Praca na terenie Polski. Mile widziani kandydaci z Warszawy i okolic.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt

‌ Warszawa

Data dodania: 21/11/2021