Sprzatanie- praca na Lotnisku

Kontakt

Grupa Akcja Job
LIBRA EUROPE - Agencja Pośrednictwa Pracy - NR CERTYFIKATU 9778
dla swojego Klienta, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:
Pracownika ds. Obsługi Naziemnej

Miejsce: Warszawa

Zadania:

• Sortowanie bagażu, frachtu i poczty
• Załadunek i rozładunek bagażu, frachtu, poczty
• Obsługa specjalistycznego sprzętu handlingowego (m.in.taśmociągi, schody pasażerskie, agregaty prądotwórcze)

Wymagania:

• Dyspozycyjność
• Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
• Uczciwość i dokładność
• Znajomość języka angielskiego jest dodatkowym atutem
• Prawo jazdy kat.B - warunek konieczny

Oferujemy:

Umowę o pracę na pełny etat po odbyciu niezbędnych szkoleń
• Prywatną opiekę medyczną
• Wynagrodzenie według taryfikatora
• Możliwość otrzymania nagród pieniężnych
• Możliwość awansu pionowego i poziomego zgodnie z nabywanymi uprawnieniami i kwalifikacjami
• Równoważny system pracy
• Wynagrodzenie 2860 zł/brutto + dodatek dojazdowy 140 zł/brutto
• Bony Sodexo na posiłki

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Akcja Job zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Data dodania: 24/07/2018