Specjalista ds. turystyki.

Cena: 12345.00 zł Warszawa

Agencja Pracy JDM Recruitment o nr 15955 dla swojej spółki JDMercury Travel działającej od 1999 roku poszukuje:

Miejsce pracy: Warszawa, Wierzbno,

Opis stanowiska:

- Osób ze znajomością języka rosyjskiego,
- Aktywna sprzedaż oferty turystycznej firmy JDMercury Travel,
- Praca w biurze w unormowanych godzinach pracy od poniedziałku do piątku,
- Możliwość promocji na wycieczki.
Główne zadania Specjalisty ds. Turystyki:
- Sprzedaż oferty JDM Travel w biurze oraz udzielanie informacji klientom o aktualnych ofertach i promocjach.

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług turystycznych,
- Odpowiedzialność i samodzielność w działaniach,
- Znajomość języka rosyjskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:
- Wynagrodzenie: - w okresie próbnym 1800 zł netto,
- Możliwość ceny promocyjnej na wycieczki organizowane przez biuro turystyczne.
- Bardzo dobra atmosfera w pracy,
- Unormowany czas pracy po 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku.

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko. Wszyscy kandydaci będą brani pod uwagę.
Więcej informacji pod numerem 792 811 110 w godzinach pracy biura od 9:00 do 17:00

Do przesłanej oferty prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Pozdrawiamy zespół JDM Group

Data dodania: 13/12/2017