spawacz 135/136-Warszawa

Pensja: 30-32 netto/h Warszawa

Firma Bruta specjalizuje się w dostarczeniu pracowników z Polski i ze wschodu na różne stanowiska pracy ,od pracowników fizycznych i produkcyjnych do pracowników wykwalifikowanych takich jak: spawacz,ślusarz,operator wózków widłowych,elektryk,operator maszyn,stolarz,pracownik budowlany i innych w zależności od potrzeb naszych klientów.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób do pracy na stanowisko :spawacz-Warszawa
Zakres obowiązków :
- praca na budowie Dworca Zachodniego
-znajomość prostego rysunku technicznego
- montaż we współpracy z monterem prostych elementów z grubych blach
- spawanie głównie metodą 135/136 + sporadycznie 111 spoin 10-15mm
-spawanie bez badań NDT
Wymagania:
-doświadczenie na stanowisku spawacz
-uprawnienia spawalnicze
-dobra organizacja pracy
-zaangażowanie i punktualność
-dyspozycyjność od zaraz
-energii i chęć do pracy
-motywacja do pracy
-badania lekarskie
Oferujemy:
- stabilne warunki pracy -umowa o prace lub działalność gospodarcza
-stawka 30-32 netto/h
-terminowe wynagrodzenie
-pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-17,możliwa praca w sobotę
-dobrą i przyjazną atmosferę

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną i lubisz pracować z ludźmi i masz doświadczenie na stanowisku spawacza, to ta oferta jest dla Ciebie. Jeśli spełniasz nasze wymagania i jesteś zainteresowany pracą , prześlij swoje CV lub kontakt telefoniczny 512426188
Celem wzięcia udziału w procesie rekrutacji, prosimy o dodanie klauzuli do aplikacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

‌ Warszawa ›› Kraków

Data dodania: 26/05/2023