Pracownik Kuchni / Pomoc Kuchenna - Warszawa (ul. Szamocka0

Kontakt

Pomoc Kuchenna / Pracownik Kuchni
Miejsce pracy: Warszawa

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.
Nr tel.: 606 898 220

Oferujemy:
Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Pracę zmianową na terenie renomowanej placówki medycznej
Świetną atmosferę pracy
Wsparcie Zespołu i przełożonego
Możliwość rozwoju w strukturach organizacji

Zadania:
Wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach
Udział w produkcji i przygotowaniu potraw
Obróbka produktów spożywczych
Dbanie o porządek w miejscu pracy
Zarządzanie narzędziami niezbędnymi w organizacji funkcjonowania kuchni

Oczekujemy:
Zainteresowania tematyką związaną z kulinariami
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki
Aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna

Data dodania: 22/05/2018