Specjalista administracyjno-techniczny

Kontakt

Wymagania niezbędne:
• posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz praw publicznych,
• niekaralność sądowa za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
• wykształcenie wyższe: kierunki ekonomiczne będą dodatkowym atutem,
• co najmniej 2 letni staż pracy w dziale administracji bądź pokrewnym.
Wymagania dodatkowe:
• doświadczenie w zakupach i logistyce zaopatrzenia
• znajomość analiz rynku
• znajomość technik negocjacyjnych będą dodatkowym atutem
• znajomość problematyki zamówień publicznych, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki udzielania zamówień publicznych przez podmioty lecznicze po stronie zamawiającego będą dodatkowym atutem,
• znajomość prawa cywilnego i handlowego w zakresie umożliwiającym przygotowywanie umów,
• znajomość pakietu Ms Office (w szczególności aplikacji Excel)
• samodzielność, sumienność, dobra organizacja pracy, rzetelność
• umiejętność bezkonfliktowej i twórczej pracy w zespole,
• zdolność kreatywnego i analitycznego myślenia ,
• inicjatywa w podejmowaniu decyzji, dynamika i aktywność w działaniu
Zakres obowiązków:
• Realizacja zamówień na dostawy i usługi wynikająca z bieżących potrzeb prowadzonej działalności,
• Przygotowywanie materiałów do postępowań przetargowych i zapytań ofertowych (weryfikacja i przygotowanie formularzy asortymentowo cenowych, współpraca z kierownikami placówek w zakresie analizy zapotrzebowania na produkty/usługi na kolejny rok, przygotowanie analizy do wniosku wszczynającego postępowanie, współpraca z działem prawnym oraz działem zamówień publicznych w zakresie przygotowania dokumentacji, wzoru umowy itd.),
• Przeprowadzanie zapytań ofertowych na dostawy i usługi,
• Bieżące rozliczanie dokonywanych zakupów,
• Nadzór nad transportem wewnętrznym Zakładu, tj. codzienna obsługa zleceń dla kierowców, rozliczanie kart drogowych,
• Wykonywanie sprawozdań wynikających z przepisów prawa w zakresie administrowania budynków i prowadzonej działalności administracyjnej Zakładu.

Oferujemy:
• zatrudnienie na umowę o pracę,
• wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
• ubezpieczenie grupowe,
• przyjazną atmosferę pracy.

‌ Warszawa

Data dodania: 26/07/2022