Sprzedawca/kasjer/merchandiser (wyłożenie towaru na półki) sklep Biedronka

Pensja: 12 zł netto/h Warszawa

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim z dużym doświadczeniem w pozyskiwaniu pracowników zarówno wykwalifikowanych, jak i niewykwalifikowanych. Specjalizujemy się przede wszystkim w sektorze: spożywczym, usługowym, automotive oraz budowlanym. Jednak z uwagi na to, że posiadamy elastyczną ofertę jesteśmy w stanie skierować ją do klienta każdej branży. Od początku naszej działalności towarzyszy nam motto OUR PEOPLE YOUR SUCCESS.
Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Sprzedawca/kasjer/merchandiser (wyłożenie towaru na półki)
sklep Biedronka

Miejsce wykonywania pracy: okolice Warszawy, kilka lokalizacji
Stawka: 12 zł netto/h

Obowiązki:
• Wyłożenie towaru na półki, obsługa klientów, praca z kasą fiskalną (skanowanie produktów, przyjmowanie i wydanie gotówki) dostarczenie informacji klientom o produktach, ich znalezienie i cenie. Kontrola jakości produktów, daty ważności produktów, likwidacja zepsutych produktów, uszkodzonych z półek i lodówek. Utrzymanie czystości i porządku na hali handlowej i magazynie. Usuwanie pustych pudeł i kartonów na magazyn, obsługa sprzątającego urządzenia. Wypełnienie dodatkowych prac powierzonych przez kierownika.

Wymagania:
• Gotowość do podjęcia pracy,
• Zaangażowanie, motywacja i sumienność,
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
• Aktualne badania sanepidowskie.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i dodatkowe premie,
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Praca w systemie 3 zmianowym,
• Stabilne zatrudnienie,
• Wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do pracy,
• Stałą opiekę koordynatora,
• Szacunek, bezpieczeństwo, rozwój.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączanie w nich klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

‌ Warszawa

Data dodania: 04/02/2019

Sprzedawca/kasjer/merchandiser (wyłożenie towaru na półki)  sklep Biedronka