Specjalista ds. rekrutacji

Kontakt

REKRUTUJEMY NA STANOWISKO: Specjalista ds. rekrutacji
Miejsce pracy: Warszawa
Forma pracy: stacjonarna lub hybrydowa (4 dni w biurze)
Termin rozpoczęcia pracy: 1 październik

Link do aplikowania: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Specjalista-ds-rekrutacji/5406-3350-25-1f6-3756.html

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Selekcja aplikacji,
• Przeprowadzanie rozmów z kandydatami,
• Organizowanie i planowanie spotkań rekrutacyjnych,
• Tworzenie i publikacja ofert pracy,
• Dbanie o Candidate Experience w trakcie całego procesu rekrutacji,
• Współpraca z pozostałymi członkami zespołu oraz wzajemne wsparcie w procesie realizowanych zadań z obszaru personalnego.
WYMAGANIA:
• Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacji (warunek konieczny),
• Gotowość do pracy w modelu hybrydowym/stacjonarnym (warunek konieczny),
• Gotowość do podjęcia pracy od października,
• Znajomość systemu rekrutacyjnego HR Link lub pokrewnego (mile widziane),
• Orientacja na potrzeby klienta i budowanie relacji,
• Otwartość do uczenia się i zdobywania wiedzy,
• Samodzielność i umiejętność ustalania priorytetów zadań,
• Dobra energia i proaktywna postawa.

OFERUJEMY:
• Umowę o pracę,
• Pracę stacjonarną/hybrydową (4 dni w biurze) - Warszawa Okęcie,
• Wynagrodzenie: 4000 – 7000 netto
• Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop),
• Pracę w kameralnym zespole,
• Pakiet medyczny,
• Ciekawe wyzwania zawodowe oraz pracę o charakterze społecznym, wspierającą osoby z niepełnosprawnościami.

O FIRMIE:
Feel Comfort to agencja zatrudnienia wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 20127. Mamy doświadczenie we współpracy zarówno z firmami z sektora MŚP jak i z międzynarodowymi korporacjami. Od 2012 roku wspólnie z Międzynarodową Fundacją Reaxum realizujemy projekty edukacyjne, mające na celu wyrównanie i zwiększenie szans osób z niepełnosprawnościami na otwartym rynku pracy.

Zapraszamy serdecznie do aplikowania! Może to właśnie Ty będziesz częścią naszego zespołu?

‌ Warszawa ›› Komitetu Obrony Robotników 56

Data dodania: 20/09/2023