Pracownik ds. administracji w branży transportowej

FORMA PRACY: zdalna
WYMIAR ETATU: 0,75

LINK DO APLIKOWANIA: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Pracownik-ds-administracji-w-branzy-transportowej-praca-zdalna/5389-3338-25-f27-3756.html

ZADANIA:
• Zgłaszanie kierowców na szkolenie okresowe z tematyki przewozu rzeczy.
• Praca w wewnętrznym systemie (workservice.appworks).
• Praca na platformie zus.pue umożliwiającej załatwianie online bieżących spraw z ZUS.
• Obsługa poczty elektronicznej i Dropboxa.
• Raportowanie postępów w pracy.

WYMAGANIA:
• Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane).
• Wykształcenie co najmniej policealne (warunek konieczny).
• Znajomość Excela, w tym wprowadzanie danych, podstawowe formuły, funkcje suma.jeżeli, wyszukaj.pionowo itp.
• Dokładność, sumienność, precyzja, spostrzegawczość, łatwość w wykrywaniu błędów, systematyczność, komunikatywność.
• Łatwość w komunikowaniu i eliminowaniu zauważonych błędów oraz nieprawidłowości.
• Możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych w celu realizacji niektórych zadań.
• Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego.

NASZ KLIENT OFERUJE:
• Pracę w wymiarze 0,75 etatu.
• Umowę o pracę.
• Pracę zdalną.
• Stałe godziny pracy: 10-16 lub 11-17 (nie ma możliwości zmiany).
• Wynagrodzenie w wysokości 3600 brutto (kwota dotyczy pełnego etatu).
• Wdrożenie na początku współpracy w zakres obowiązków.
• Spokojny styl pracy, zadania są powtarzalne i regularne.
• Służbowy telefon i laptop.

O PRACODAWCY:
Obecnie prowadzimy proces rekrutacji dla naszego klienta na stanowisko: Pracownik ds. administracji w branży transportowej - praca zdalna. Naszym klientem jest firma specjalizująca się w rekrutowaniu i dostarczaniu wykwalifikowanych oraz przeszkolonych kierowców ciągników siodłowych i samochodów ciężarowych. Poprzez współpracę z tą firmą, klienci mogą skorzystać z pełnej obsługi HR, otrzymując gotowych i przeszkolonych pracowników, którzy są w stanie odpowiednio obsługiwać ich pojazdy. Dzięki temu klient nie musi martwić się o kwestie kadrowe i może skoncentrować się na rozwijaniu swojego biznesu.

‌ Warszawa ›› Komitetu Obrony Robotników 56

Data dodania: 20/07/2023