Badaczka/Badacz

Feel Comfort to agencja zatrudnienia wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 20127. Mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy firmami z sektora MŚP, jak i z międzynarodowymi korporacjami. Od 2012 roku wspólnie z Fundacją Reaxum realizujemy projekty edukacyjne, mające na celu zwiększenie szans osób z niepełnosprawnościami na otwartym rynku pracy.
W związku z realizacją międzynarodowego projektu poszukujemy do współpracy osób specjalizujących się w tematyce osób z niepełnosprawnością na stanowisko:
Miejsce pracy: cała Polska (tryb zdalny) lub Warszawa (tryb stacjonarny)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Merytoryczny udział w pracach zespołu badawczego m.in.:
• opracowania SPL,
• wypracowanie ankiety badawczej,
• przygotowanie testów, raportów i analiz statystycznych.

WYMAGANIA:
• wykształcenie wyższe, kierunek socjologia lub psychologia społeczna,
• praktyczna umiejętność prowadzenia badań ilościowych i jakościowych,
• doświadczenie w przygotowaniu projektów badawczych,
• dobra znajomość program Excel,
• znajomość SPSS Statistics.

OFERUJEMY:
• współpracę na podstawie umowy o dzieło lub umowy zlecenia,
• współpracę na czas prowadzenia projektu około 4 mc. z możliwością przedłużenia współpracy,
• możliwość pracy w trybie zdalnym z elastycznymi godzinami,
• mile widziane osoby z niepełnosprawnością.

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo na adres Skontaktuj się przez formularz do 15.12.2023 r.

‌ Warszawa ›› Komitetu Obrony Robotników 56

Data dodania: 08/12/2023