Asystent ds. Administracji Biurowej – praca zdalna

Kontakt

TREŚĆ OGŁOSZENIA
Dla naszego Klienta z sektora pośrednictwa pracy poszukujemy Zdalnego Asystenta ds. Administracji Biurowej. Na tym stanowisku odnajdzie się osoba, która ceni sobie spokojną pracę, powtarzalną. Zapraszamy do aplikowania.
Miejsce pracy: Warszawa
ZADANIA
• Przenoszenie danych ze skanów dokumentów do programu Word lub Excel,
• Odbieranie i wysyłanie wiadomości mail z dokumentami niezbędnymi do realizacji zadań,
• Tworzenie prostych prezentacji z przesłanych informacji w formie skanów i zdjęć,
• Przygotowywanie i formatowanie tekstu w programie Word, dbanie o estetykę dokumentów,
• Tworzenie prostych kalkulacji Excelu.
WYMAGANIA
• Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane),
• Znajomość programu Canva (mile widziane),
• Obsługa komputera, pakietu Office,
• Warunki do pracy zdalnej: sprawny komputer, aktualny pakiet MS Office (warunek konieczny),
• Osoba zainteresowana pracą spokojną, powtarzalną, bez presji, komunikatywna i dobrze zorganizowana,
• Dokładność, spostrzegawczość, zmysł estetyczny, umiejętność dokładnego przepisywania danych.
OFERUJEMY
Umowę o pracę,
Pracę całkowicie zdalną,
Pracę w godz.: 8-16,
Stabilne zatrudnienie.
LINK APLIKACYJNY

‌ Warszawa ›› Komitetu Obrony Robotników 56

Data dodania: 25/10/2023